top of page

BLOG AGIE.PL s. 5

Słodycze reklamowe Osińska BabyFashion

Zamówienie dla Osińska Baby Fashion

Czekoladki typu long i biznes to od dziś nieodłączny element paczek od OsiŃska Baby Fashion!
 

Nasza stała klientka zdecydowała się na zamówienie kolejnych słodkich upominków, które dołącza do wysyłek ze swoimi produktami. Prosta etykieta z brandem firmy idealnie komponuje się ze złotkiem czekoladek, co czyni je słodyczami premium. Czego potrzeba więcej? Chyba już tylko uśmiechu klientów, którzy oprócz wyczekiwanych zakupów otrzymają dodatkowo coś słodkiego, a w tym przypadku słodycze reklamowe.

Autor: Zespół Agie.pl 

11.05.2020 r. 

Domowe krówki

domowekrowki.jpg

Czas przerwy od pracy można wykorzystać na przygotowanie pysznych krówek dla najbliższych. Z pewnością każdy domownik doceni smak legendarnych słodyczy :) Możemy zdradzić, że sekretem pysznych krówek są - prócz receptury - odpowiednio dobrane składniki oraz właściwy czas gotowania masy.  

Przepis

Do garnka wlej 300 ml śmietanki 36%, następnie dodaj 50 gram masła, szklankę cukru oraz 30 gram cukru waniliowego. Tak przygotowaną zawartość doprowadź do wrzenia i gotuj około 15 minut, pamiętając o mieszaniu. Gdy masa się zagęści, zawartość przelej do metalowej formy, w celu wystudzenia. 

Składniki:

50 gram masła

300 ml śmietanki

szklanka cukru

30 gram cukru wanilowego

Autor: Zespół Agie.pl 

04.05.2020 r. 

Irysy już dostępne 

Irysy5#.JPG

Irysy reklamowe są kolejnym nowym produktem w naszej ofercie. Słodycze znane w  kraju od okresu międzywojennego,  jednak największą popularność zyskały w czasach PRL. 

Irysy podobnie jak krówki firmowe z logo, wyceniane są na kilogramy. Ceny rozpoczynają się już od 27,49 zł netto/kg. Warto pamiętać, że w kilogramie mieści się aż 140 sztuk cukierków. Termin realizacji to tylko 5 do 7 dni roboczych. 

Autor: Zespół Agie.pl 

27.04.2020 r. 

"Zatrzymaj czas"  

- krówka reklamowa dla atelier fotograficznego

atelier#.jpg

Subtelna i delikatna etykieta dla ateleier fotograficznego "Zatrzymaj czas". Wzory roślinne i boho ostatnio królują w projektach zamawianych przez naszych klientów. Zachęcamy do częstego zaglądania na naszego bloga oraz katalogu etykiet w celu szukania inspiracji - zbliżająca się wiosna przyniesie z pewnością dużo projektów w kwiatowym designie.

Autor: Zespół Agie.pl 

20.04.2020 r. 

Krówka dla maturzystów

kopernik.jpg

"Minęła studniówka z wielkim hukiem. Czas ucieka i matura coraz bliżej." Dla niejednego tegorocznego maturzysty słowa piosenki zespołu Czerwone Gitary wywołują duży stres.

A co pomoże osłodzić sobie ciężkie wieczory spędzone na przygotowaniach do egzaminu? Oczywiście słodycze              - np. krówki! Z tego pomysłu skorzystało Liceum im. Mikołaja Kopernika w Będzinie.

 

Trzymamy kciuki za tegorocznych maturzystów!

Koniecznie osłodźcie sobie te ciężkie miesiące nauki!

Autor: Zespół Agie.pl 

11.04.2020 r. 

Krówki dla TRIGONUM

trigonum#.jpg

Nasze zamówienie pojechało nad morze, a dokładnie do gdańskiej firmy TRIGONUM.
Pomaga ona przedsiębiorcom i firmom rozwijać się, dostosowywać i zmieniać w zależności od potrzeb,specyfiki i skali działalności, dając efektywne narzędzia: strategię, finansowanie i wsparcie we wdrożeniu.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy: http://www.trigonum.pl/moduly,onas.html

Autor: Zespół Agie.pl 

04.04.2020 r. 

BiznesKrówka

liveprice#.jpg

Mamy przyjemność zaprezentować naszego kolejnego klienta firmę LIVEPRICE.

Są specjalistami od pozyskiwania i analizowania informacji z internetu. Ich działalność polega na dostarczaniu (producentom oraz sklepom internetowym) praktycznych informacji na temat e-commerce i ich konkurentach.
Po więcej informacji zapraszamy na stronę klienta: https://liveprice.pl/

Każdym kolejnym wpisem na blogu, staramy się dostarczyć ciekawych informacji, które być może będzie przydatna w Państwa działalności lub życiu prywatnym.

https://fibreguard.com/pl/.

Autor: Zespół Agie.pl 

28.03.2020 r. 

zostanwdomu#.jpg

W obliczu trwającej epidemii, również apelujemy i zachęcamy do przyłączenia się do akcji #zostań w domu! Mamy nadzieję, że już niedługo wszyscy wrócimy do swoich codziennych zajęć i aktywności, ale teraz szczególnie dbajmy o siebie i swoich najbliższych! Pamiętajcie, wiele teraz zależy od naszego zachowania!

 

Uważajcie na siebie!

Autor: Zespół Agie.pl 

20.03.2020 r. 

Krówki z nadrukiem dla FibreGuard

fibre#.jpg

Naszą kolejną realizacją są krówki reklamowe dla firmy FibreGuard. Przedsiębiorstwo ma w swoje ofercie tkaniny najwyższej jakości sprawdzone pod kątem trwałości i odporności na plamy. 

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy, szczególnie osoby w trakcie urządzania domu lub biura. 

https://fibreguard.com/pl/.

Autor: Zespół Agie.pl 

15.03.2020 r. 

Krówka odwiedza Skandynawię

finlandia#.JPG

Nasze słodycze reklamowe kolejny raz przekroczyły Polską granicę. Tym razem zamówienie złożyła u nas finlandzka firma Stars and Stripes - zajmująca się sprzętem muzycznym. Mamy nadzieję, że nasze krówki trafiły w gusta Skandynawów. 
 

Dla naszej firmy nie istnieją żadne bariery geograficzne - dostarczymy Państwa zamówienie wszędzie!

Zapraszamy na stronę firmy: 

http://www.starsandstripes.fi/

Autor: Zespół Agie.pl 

08.03.2020 r. 

bottom of page