top of page

FAQ

1. Jak dług trwa realizacja?

Standardowy czas realizacji to 4/7 dni robocze od momentu akceptacji projektu etykiety i dokonania przelewu za zamówione słodycze. W ofercie mamy także usługę express, wysyłka kurierem w ciągu 2/3 dni roboczych oraz express24, czyli wysyłka w najbliższym dniu roboczym. 

2. Czy pobierane są dodatkowe opłaty?

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, za projekt etykiety, matrycę czy full color. Podane ceny na stronie internetowej bądź w przesłanej wycenie są cenami ostatecznymi

3. Jakie pliki muszę wysłać?

Preferowanymi formatami plików są: cdr, pdf, ai, jpg, png wysokiej rozdzielczości. Wydruk jest możliwy praktycznie z każdego formatu, pod warunkiem odpowiedniej jakości grafiki. Nasi graficy z chęcią doradzą w tym zakresie. 

4. Jaki termin ważności mają krówki?

Termin przydatności do spożycia wynosi 6 miesięcy. 

5. Czy krówki są pyszne?

W naszej ocenie oraz klientów, krówki są pyszne. Ich szczególny smak gwarantuje tradycyjna receptura - bez dodatków ulepszaczy, masło oraz wysoka jakość stosowanych składników.

6. Ile krówek/michałków jest w 1 kilogramie?

W kilogramie znajduje się ok. 75 szt. krówek oraz 63 szt. michałków. 

7. Jakie są dostępne metody płatności?

Za pyszne słodycze reklamowe można zapłacić przelewem (przedpłatą) bądź za pobraniem. 

8. Krówki są kruche czy ciągnące?

Dostarczane przez naszą firmę krówki reklamowe są ciągnące. Wraz z upływem czasu w wyniku krystalizacji cukru, krówki kruszeją. Szybkość procesu zależy od temperatury ich przechowania. 

9. Ile kosztuje dostawa?

Słodycze wysyłane są kurierem. Koszt ich dostawy zależy od wagi paczki i jest udostępniony

w zakładce Dostawa. 

10. Czy istnieje możliwość nadruku wew. etykiety?

Tak, jest taka możliwość. Koszt to 3 zł netto/kg [VAT23%]. 

11. Ile projektów jest bezpłatnych?

Nasi graficy wykonają dowolną ilość projektów, nie pobierając dodatkowej opłaty. Jednakże czas przygotowania drugiego i następnych projektów zależy od ilości wykonywanych zleceń i w związku  z tym może ulec wydłużeniu w przypadku ich dużej ilości. 

bottom of page