Historia polskich krówek rozpoczęła się w latach 20-tych ubiegłego stulecia. Był to czas, gdy zostały wyprodukowane pierwsze krówki,  słodycze zawijane w papierek z obrazkiem krowy, co przyczyniło się do powstania nazwy „krówki”. Słodycze od razu zyskały niezwykłą popularność. Tak oto zapoczątkowano słodką historię, która trwa do dziś.

Wyjątkowa receptura, wieloletnie doświadczenie i wiedza, pozwalają nam zaoferować Państwu najsmaczniejsze krówki. Sekretem wyjątkowego smaku słodyczy, które tworzymy z pasją, jest stosowanie do ich produkcji pysznego masła, zamiast margaryny

Na potrzeby rynku i naszych Klientów, kilka lat temu zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszej oferty krówki reklamowe. Jest to wyjątkowa propozycja, która może wspomóc każdą kampanię reklamową, przyda się podczas eventów firmowych czy jako słodki poczęstunek w recepcji firmy. Krówki reklamowe zawijane są ręcznie w etykiety z dowolną grafiką lub firmowym logiem. Etykiety wykonujemy z największą precyzją dbając o to, aby kolory były idealnie odwzorowane, zdajemy sobie bowiem sprawę, że będzie to wizytówka Państwa firmy.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji i dystrybucji produktów reklamowych, pozwala zaproponować Państwu najbardziej atrakcyjne ceny na rynku krajowym i szybką realizację zamówień. Gwarantujemy, że zamówione krówki reklamowe wyprodukujemy w czasie nieosiągalnym dla innych.

Naszym priorytetem jest najwyższa jakość obsługi Klienta, dlatego każde zamówienie traktujemy indywidualnie, wsłuchując się uważnie w najdrobniejsze Państwa potrzeby. Czuwamy nad każdym zamówieniem od momentu wyceny, po dostawę, ponieważ zależy nam na Państwa zadowoleniu i satysfakcji.

Od 2018 roku wprowadziliśmy do naszej oferty nowe słodycze reklamowe. Już dzisiaj możemy zaproponować naszym klientom, prócz pysznych krówek, także: michałki, trufle, czekoladki long, czekoladki biznes, czekoladę zapakowaną w pudełeczko lub etykietę, mieszkankę owocową. Już niebawem pojawią się nowe produkty. 
Każde oferowane słodkości mogą zostać zapakowane w indywidualnie zaprojektowane opakowania, dostępne w 4 wariantach, lub w torebeczki z celofanu. 
Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00. Natomiast w weekendy z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania drogą mailową.