top of page

 

Dlaczego warto wybrać krówki jako świetną reklamę?

Wiele podmiotów gospodarczych poszukuje oryginalnych pomysłów na firmowe gadżety, które zapadną Klientom na dłużej w pamięci, a zarazem będą wywoływać pozytywne skojarzenia z daną marką. Cukierki krówki z własnym nadrukiem są doskonałym przykładem na to, że warto zainwestować w tego rodzaju artykuł reklamowy. Do słodkich gadżetów słabość mają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Tego rodzaju produkty w spersonalizowanych etykietach sprawdzą się podczas wydarzeń z udziałem Państwa przedsiębiorstwa. Pozwolą nie tylko zyskać sympatię, ale i zaprezentować swoją działalność w pozytywnym świetle. Świetnie wpiszą się praktycznie w każdą kampanię reklamową.

Warto zastanowić się tylko nad sposobem ich dystrybucji, bo możliwości jest bardzo wiele.

Zamówienie krówek z logo firmy do kawiarni, restauracji czy sklepu będzie także dobrym pomysłem. Klienci tych lokali, kiedy otrzymają słodki upominek za skorzystanie z usług, z pewnością potraktują to jako miły gest.

krówki z własnym nadrukiem – agie.pl
„krówki z własnym nadrukiem – agie.pl
„krówki z własnym nadrukiem – agie.pl

 

Po co cukierki z własnym nadrukiem?

Dlaczego wykorzystuje się cukierki do celów promocyjnych? Nośnikiem reklamy jest papierek, na którym umieszcza się np. logo firmy, hasło lub inną grafikę, charakterystyczną dla danego przedsiębiorstwa. Może ono zarówno kształtem, jak i kolorystyką nawiązywać do branży, w jakiej działa dany podmiot. 

Wystarczy garść krówek reklamowych umieścić w koszyczku lub pojemniku i postawić na stole albo w innym widocznym miejscu, a z pewnością nie umkną one uwadze gości podczas spotkania biznesowego czy Klientów, którzy odwiedzać będą stoisko firmowe. Zapakowane w pudełka, puszki czy torebki będą niezobowiązującym upominkiem, któremu trudno się oprzeć.

Krówki już od kilku dekad powstają na podstawie sprawdzonej receptury i z naturalnych składników takich jak cukier, mleko, masło. Długo zachowują swoją długą świeżość, dzięki czemu można zamówić ich większą ilość, mając gwarancję, że przez wiele miesięcy będą smacznym gadżetem reklamowym.

„krówki z własnym nadrukiem – agie.pl
„krówki z własnym nadrukiem – agie.pl
„krówki z własnym nadrukiem – agie.pl

 

Jakie zalety mają krówki firmowe?

 

Słodycze reklamowe mają wiele zalet, które częściowo warto wykorzystać w budowaniu marki. Do nich z pewnością można zaliczyć:

•   wzbudzanie pozytywnych (przyjemnych) emocji w osobach, które są nimi obdarowywane,

•   niewysoką cenę w porównaniu do innych gadżetów z logo, co oznacza, że niewielkim kosztem można dotrzeć do szerokiego grona Klientów,

•   nieduży rozmiar i podzielność – dzięki temu można je zabrać wszędzie, gdzie tylko będzie okazja, aby je rozdać. Krówki firmowe z własnym nadrukiem świetnie nadają się do tego, aby podarować je wszystkim chętnym oraz rozdysponować pomiędzy oddziałami przedsiębiorstwa.

 

Poza tym są to cukierki, które stanowią niejako produkt pokoleniowy. Znają je praktycznie wszyscy i często kojarzą się dzieciństwem. \Nie są twarde jak karmelki, tylko kruche lub ciągnące. Wyróżnia je też charakterystyczny słodki smak.

Jeśli chcą Państwo wzmocnić więź i budować relacje z odbiorcami swoich produktów lub usług, zamówienie cukierków krówek będzie doskonałym rozwiązaniem. Własny nadruk najlepiej umieścić zarówno na zewnętrznej etykiecie (idealne miejsce na logo firmy), jak i na wewnętrznej warstwie opakowania (najczęściej jest to jakiś tekst).

„krówki z własnym nadrukiem – agie.pl
„krówki z własnym nadrukiem – agie.pl
„krówki z własnym nadrukiem – agie.pl

 

Zamów krówki z logo firmy!

Z wielu słodkich gadżetów, krówki reklamowe z własnym nadrukiem cieszą się największą popularnością. Są uniwersalnym produktem, który można wręczyć Klientom podczas konkretnej okazji (np. jubileusz przedsiębiorstwa, Święta Bożego Narodzenia) lub poczęstować ich tymi cukierkami podczas biznesowego spotkania. Jeżeli na stałe zagoszczą w siedzibie firmy czy w sklepie będą słodką przekąską dla pracowników, jak i odbiorców usług czy produktów.

 

Jeśli zastanawiają się Państwo nad smacznym, a zarazem niewiele kosztującym upominkiem z logo, krówki idealnie się do tego nadają. Rozdawanie ich podczas targów, konferencji branżowych czy spotkań firmowych będzie doskonałym sposobem na zwiększenie rozpoznawalności marki. Personalizowane opakowania działają jak dobra reklama! Warto się o tym przekonać zamawiając cukierki z własnym nadrukiem!

 

Elka#12.09.2021 r.#.jpg
krówkiurodzinowe#26.04.2021 r.#.jpg
łowieckie#krówkireklamowe#.JPG

Opakowania reklamowe

Krówki reklamowe sprawdzą się idealnie jako podziękowania dla klientów albo mogą służyć jako promocja marki na różnego rodzaju eventach (targi, otwarcia salonów, sklepów itp.).  Dodatkowo cukierki mogą zostać zapakowane w personalizowane opakowania reklamowe. Posiadamy w ofercie aż 21 opakowań na słodycze reklamowe: zarówno małe mieszczące 1-2 krówki z logo, jak i większe opakowania na 14-16 krówek. Opakowania personalizujemy zgodnie z życzeniem klienta. Projekt oraz poprawki do projektu przygotujemy bezpłatnie. Opakowania są wykonywane z wysokiej jakości kartonu, dzięki czemu wyglądają elegancko i schludnie.  

 

duzykwiatek#opakowanie#.JPG
poduszka#.jpg
pudełkomichałek#.JPG
Zbilecikiem#.JPG

Zachęcamy do składania zamówień na krówki z logo firmy oraz opakowania reklamowe!

biuro@agie.pl

piotr@agie.pl 

tel. 515 632 995

tel. 578 004 756

 

Słodycze reklamowe

Sposobów na promowanie swojej marki jest sporo. Jedni wybierają biurowe gadżety reklamowe, inni z kolei decydują się na funkcjonalne drobiazgi typu smycze na klucze czy opaski odblaskowe. My natomiast proponujemy coś na ząb: pyszne słodycze. W ofercie Agie.pl są do wyboru różne rodzaje słodkich przekąsek, w tym:

 

•   tradycyjne, uwielbiane przez dzieci i dorosłych krówki,

•   pojedynczo pakowane czekoladki,

•   cukierki czekoladowe,

•   lizaki,

•   sezamki.

 

Dlaczego warto postawić na zakup słodyczy z logo firmy? Po pierwsze, któż ich nie lubi? Większość klientów, wchodząc do siedziby firmy

i widząc wystawioną miskę z cukierkami, skusi się i sięgnie po choćby jednego. Może to umilić komuś dzień i uczynić biznesową wizytę przyjemniejszą. Po drugie, reklamowe słodycze to coś, co skutecznie przyciąga odwiedzających do stanowisk na branżowych targach. Wędrując między kolejnymi stoiskami, po pewnym czasie można się zmęczyć i chcieć coś przekąsić. A co zaspokaja apetyt szybciej niż odrobina słodkości? Wystaw zatem na ladzie naczynie z krówkami albo irysami, a przy Twoim stoisku nigdy nie będzie pusto. Nawet gdy ktoś podejdzie tylko z intencją wzięcia cukierka, zawsze jest to dobra okazja do nawiązania rozmowy, a w dalszej kolejności – zaprezentowania swojej oferty.

 

Jeżeli Twoja firma zajmuje się sprzedażą wysyłkową, możesz natomiast rozważyć dodawanie słodyczy reklamowych jako gratisu do wysyłanych klientom paczek. Niezależnie od tego, czy działasz w branży odzieżowej, spożywczej czy też np. biurowej, kilkoma dodatkowymi czekoladkami w  przesyłce na pewno każdemu zrobisz niespodziankę! Nawet gdy dana osoba nie je słodkich przekąsek, może je przecież przekazać bliskim, którzy – rozpakowując cukierki z papierków – dowiedzą się o Twojej marce.

 

Zapraszamy do zamawiania spersonalizowanych reklamowych słodyczy! Z naszej strony gwarantujemy sprawną realizację zlecenia i atrakcyjne, korzystne ceny – zwłaszcza przy większych nakładach. Dajemy Ci gwarancję, że zamówione cukierki będą świeże i wyprodukowane ze skrupulatnie dobranych składników. Stali klienci mogą liczyć na wyjątkowe rabaty. Mamy nadzieję, że już wkrótce nawiążesz z nami owocną (a właściwie słodyczową) współpracę!

bottom of page