top of page

USŁUGA EXPRESS

Krówki expressowe to odpowiedź na zapotrzebowanie naszych klientów. Możemy zaproponować dwa rodzaje usługi express, w zależności od pilności zamówienia. W usłudze express gwarantujemy wysyłkę w ciągu 2/3 dni roboczych od momentu akceptacji projektu etykiety. Z kolei w usłudze express24, wysyłka następuje w najbliższym dniu roboczym po dniu zaakceptowania projektu etykiety.  

Dostawa express

Wysyłka w ciągu 2-3 dni od momentu akceptacji projektu etykiety. 

 

Dostawa express
Dostawa express24

Wysyłka w ciągu 24 godzin od momentu akceptacji projektu etykiety. 

 

Dostawa express24

Słodycze reklamowe - idealna promocja Twojej marki

Z doświadczenia wiemy, że wiele firm szuka atrakcyjnego sposobu na promocję swojej marki, który sprawi, że zapadanie ona w pamięć klientom. Świetnym rozwiązaniem są słodycze reklamowe będące atrakcyjnym uzupełnieniem kampanii reklamowej lub wsparciem w promocji różnego rodzaju eventów. Spersonalizowane cukierki lub czekoladki są także miłym gestem w stronę klienta, który załatwia sprawy przy stanowisku recepcji lub w punktach obsługi. Od lat specjalizujemy się w produkcji słodkości, które mogą stanowić dodatkowy i jednocześnie nieoczywisty element uzupełniający identyfikację wizualną Państwa firmy.

 

Naszym flagowym produktem, z którego jesteśmy szczególnie dumni, są krówki reklamowe. Cukierki produkujemy z wykorzystaniem najwyższej jakości składników – prawdziwej śmietany i masła – bez sztucznych polepszaczy. Ten tradycyjny polski przysmak wykonujemy na indywidualne zamówienie, więc mogą być Państwo pewni, że słodycze będą świeże i pyszne. Na początku ich środek jest płynny i ciągnący, natomiast z biegiem czasu kruszeją i stają się twardsze. Nie ujmuje to jednak niczego ich walorom smakowym, więc zamawiając nawet większą ilość krówek z logo, mają Państwo gwarancję, że długo zachowają one świeżość i wyśmienity smak.

 

O nadruku, jaki znajdzie się na krówce, decydują Państwo sami, lecz z chęcią pomożemy w zaprojektowaniu odpowiedniego wzoru, nie pobierając za to dodatkowych opłat. W ofercie znajdą Państwo również różnego rodzaju opakowania, które można wykorzystać do przygotowania paczuszek z cukierkami. Zachęcamy też do zapoznania się z asortymentem czekoladek, michałków, trufli oraz czekolad z personalizowaną etykietą.

bottom of page