Biuro Kraków

ul. Józefa Sarego 10/2, 31-047 Kraków 
biuro@agie.pl, tel. 578 004 756

Biuro Warszawa

ul. Bukowiecka 92, 03-893 Warszawa 
piotr@agie.pl, tel. 515 632 995

Specyfikacje produktów

Agie.pl
NIP: 6472463928, REGON: 369089617

BLOG AGIE.PL

Akcja charytatywna dla Patrysia

Nasz zespół dołączył do akcji charytatywnej, zbierającej środki na lek niespełna rocznego chłopca. Przygotowaliśmy krówki  z logo, na których zostały umieszczone najważniejsze informacje, dla osób chcących wesprzeć akcję.

 

W podziękowaniu nasi pracownicy zostali zaproszeni na mecz piłki nożnej we Wrocławiu, podczas którego wolontariusze zbierali  pieniądze dla Patryka.
 

Dla osób chcących wesprzeć ten szczytny cel, zapraszamy na stronę fundacji się pomaga pod link: https://www.siepomaga.pl/patrys

Autor: Zespół Agie.pl 

23.01.2020 r. 

Krówki po raz drugi na biegu walentynkowym

Krówki reklamowe po raz drugi na biegu walentynkowym. Udział  w biegu walentynkowym chyba wszedł nam w krew! Już po raz drugi nasz zespół wystartował w zawodach i stanie się to naszą coroczną tradycją. Pyszne słodycze osłodziły trudy i zmęczenie biegaczy. Na mecie na każdego czekała nagroda (bez względu na wynik) - piękny medal.

 

Zapraszamy do relacji z zawodów:

https://itmbw.pl/bieg-walentynkowy/

 

Autor: Zespół Agie.pl 

17.01.2020 r. 

Krówki reklamowe dla BAMAL POLSKA GROUP

Naszym kolejnym klientem, który sięgnął po cukierki reklamowe z logo, jest krakowska hurtownia chemii niemieckiej. Na biało-niebieskich, firmowych krówkach znalazł się logotyp hurtowni, adres i dane kontaktowe. Nasza każda realizacja udowadnia, że słodycze reklamowe to wspaniały nośnik promocji dla każdej branży.

  

Autor: Zespół Agie.pl 

27.01.2020 r. 

Revitalis z cukierkami reklamowymi

Kolejna odsłona naszych realizacji - tym razem krówka z nadrukiem dla salonu kosmetycznego "Revitalis". Delikatna etykieta o tle białego marmuru ze złotym logo lokalu z pewnością zachwyci niejedną klientkę salonu. Być może będzie to powód częstych wizyt w salonie. 

  

Autor: Zespół Agie.pl 

20.01.2020 r. 

Krówki firmowe dla Krakoin 

Po słodycze reklamowe sięgają przedsiębiorcy z przeróznych branż, m.in. firmy budowlane czy deweloperskie. Tym razem zamówienie złożyła u nas Grupa Krakoin - deweloper z 20-letnim stażem, który działa na krakowskim rynku już od 1999 r.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dewelopera: 

www.krakoin.com.pl

  

Autor: Zespół Agie.pl 

12.01.2020 r. 

Krówki reklamowe na Święta

Okres Bożonarodzeniowy obfituje w mnóstwo świątecznych zamówień. Na etykietach dominuje kolor czerwony, niebieski, złoty i zielony. Pojawiają się elementy, nieodłącznie związane z czasem Świąt: renifery, Św. Mikołaj i oczywiście choinki .
 

Obok prezentujemy jedno z naszych zimowych zamówień dla gminy Kazanów

  

Autor: Zespół Agie.pl 

10.01.2020 r. 

Holenderska Krówka

Nasze słodycze są zamawiane nie tylko przez firmy w Polsce, ale także w innych krajach europejskich. Tym razem krówki dotarły do Królestwa Tulipanów, czyli do Holandii.
Cukierki w iście karnawałowej, złotej etykiecie zdobią recepcję salonu fryzjerskiego.

Już niebawem na blogu pojawi się więcej naszych zagranicznych zamówień.

  

Autor: Zespół Agie.pl 

09.01.2020 r. 

Krówki z logo dla Hotelu Trojak

Pyszne krówki reklamowe zagościły w Hotelu Trojak

w Mysłowicach. Pragniemy przypomnieć, że oprócz druku logo na krówce, mogą Państwo zamieścić inne dane na bokach oraz tyle etykiety. Dzięki temu krówka stanie się nie tylko nośnikiem reklamy, ale również źródłem informacji o firmie (np. nr telefonu czy adres strony internetowej).

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną hotelu:

www.hoteltrojak.pl

  

Autor: Zespół Agie.pl 

01.01.2020 r. 

Wesołych Świąt!

Na zbliżające się Święta  pragniemy złożyć życzenia
przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej
rodzinnej atmosferze. Kolejny zaś Nowy Rok niech będzie
czasem pokoju oraz realizacji osobistych i zawodowych zamierzeń.

  

Autor: Zespół Agie.pl 

20.12.2019 r. 

Krówki reklamowe na Absolvent Talent Days

Słodycze reklamowe wyprodukowane przez naszą firmę, były elementem promocji firmy Kimberly Clark podczas 12 edycji targów pracy Absolvent Talent Days - największych w Polsce targów pracy i praktyk dla studentów i absolwentów, które odbyły się w Krakowie w dniu 22 października 2019 r. 

Zapraszamy do zapoznania się z profilem firmy: 

www.kccareerspoland.pl 

  

Autor: Zespół Agie.pl 

24.11.2019 r. 

Dobro wraca

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, Zespół agie.pl wsparł zbiórkę świąteczną dla małych pacjentów szpitala w Radziszowie. Serdecznie zachęcamy, abyście także Wy zrobili nawet mały gest i wzięli udział a akcji charytatywnej. Pamiętajcie, dobro wraca.

  

Autor: Zespół Agie.pl 

17.11.2019 r.