BLOG AGIE.PL

Świąteczne czekoladki reklamowe

Zbliża się grudzień, a już niebawem wyczekiwane przez wszystkich święta! Z tej okazji warto sprezentować bliskim coś słodkiego!

 

Na zdjęciu jedna z naszych realizacji - czekoladki z etykietą świąteczną. Zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem etykiet świątecznych - z pewnością każdy znajdzie co dla siebie

Autor: Zespół Agie.pl 

18.11.2020 r. 

Krówki reklamowe dla Sushi 

Przedstawiamy naszą najnowszą realizację, krówki reklamowe dla restauracji Sushi. Klient poprosił nas o wykonanie czterech etykiet nawiązujących do profilu działalności. Efekt naszej pracy widać na zdjęciu. Mamy nadzieję, że krówki zasmakowały gościom restauracji i jeszcze nie raz będziemy mogli umilić im dzień :) 

Autor: Zespół Agie.pl 

11.11.2020 r. 

Lizaki reklamowe dla pierwszoklasistów

Jak osłodzić najmłodszym trudy edukacji? Najlepiej jakimś smakołykiem -np. lizakami z dedykowaną naklejką, które każdy uwielbia.

 

Nasze lizaki trafiły już do wielu szkół i przedszkoli. Są świetnym prezentem, który nauczyciele mogą rozdawać dzieciom podczas konkursów. Czasami mała zachęta to dobra dawka motywacji do nauki.

 

Przypominamy, że na lizakach jest możliwość umieszczenia Państwa projektu na obu stronach.

Autor: Zespół Agie.pl 

03.11.2020 r. 

Kolorowe krówki reklamowe

Do każdego projektu etykiety krówki nasi graficy wkładają 100 % serca. Krówka reklamowa nie musi być biała

z logiem. Z przyjemnością ożywimy etykietę ciekawym tłem i żywymi kolorami. 

Zapraszamy do zapoznania się naszymi realizacjami, które mogą stanowić inspirację do stworzenia wymarzonego upominku dla Państwa klientów: 

https://www.agie.pl/katalog-etykiety-firmowe

Autor: Zespół Agie.pl 

28.10.2020 r. 

Zestaw słodyczy i wody reklamowe dla ADS

Nasze słodycze i woda reklamowa trafiły w ręce prawdziwych pasjonatów motoryzacji z Opoczna.

 

Firma ADS Auto Detail Studio to zespół ludzi z ogromną pasją, którzy: "wkładają całe serce w swoją pracę i pielęgnację aut".

 

Mamy nadzieję, że nasze produkty reklamowe przysłużą się do pozyskiwania nowych klientów przez firmę.

Na zdjęciu realizacja zamówienia: czekoladki long w trzech smakach, czekolada mleczna i woda w szklanej butelce.

 

Autor: Zespół Agie.pl 

21.10.2020 r. 

Krówki z okazji Dnia Nauczyciela

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy najlepsze życzenia wszystkim nauczycielom!
 

W to święto wielu uczniów postanowiło tradycyjnie podarować swoim mentorom kwiaty i słodkości. Wśród prezentów znalazły się także dedykowane słodycze - nasze krówki.

 

Jesteśmy pewni, że nauczycielom spodobał się taki prezent.

I po zjedzeniu krówek pojawi się w dzienniku kilka piątek :)

 

Autor: Zespół Agie.pl 

14.10.2020 r. 

PYSZNE KRÓWKI NA TWOJE WESELE 

Krówki dla nowożeńców Na naszym blogu po raz kolejny pojawia się realizacja weselnych słodyczy. Krówki cieszą się ogromną popularnością wśród par młodych. Stanowią upominek dla gości i słodką pamiątkę tak ważnej dla nowożeńców chwili. Oprócz tego, że pięknie smakują, pięknie prezentują się na weselnym stole.

 

Autor: Zespół Agie.pl 

28.09.2020 r. 

LIZAKI REKLAMOWE DLA PARKU ŚLĄSKIEGO

Poza naszymi bestsellerami wśród produktów reklamowych - czyli krówkami, lizaki zdobywają coraz większa popularność.
 

Przedstawiamy naszą realizację dla Parku Śląskiego. Nasz klient zdecydował się na dwie etykiety - w kolorze zieleni, z symbolami kojarzącymi się z przyrodą. Przypominamy, że istnieje możliwość nadruku Państwa projektu, bo obu stronach lizaka.
 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i przyjrzenia się także innym słodyczom reklamowych!

 

Zapewniamy, że Państwa klienci docenią różnorodność wśród proponowanych słodyczy :)

 

Autor: Zespół Agie.pl 

21.09.2020 r. 

Customer experience kluczem do sukcesu

W obecnych wolnorynkowych czasach, które charakteryzują się ogromną konkurencja, należy włożyć bardzo dużo wysiłku, aby przyciągać klientów do swojej marki. Wychodzimy do Państwa z propozycją, jak nawiązać relację
z klientem i go do siebie przekonać.  Tak określony cel, możemy osiągnąć poprzez profesjonalny kontakt, kompetentną obsługę czy szybkość wykonanej usługi. Warto również zaopatrzyć się w produkty, które będą kojarzone z marką. Mogą to być różnego rodzaju gadżety reklamowe, w tym słodycze reklamowe. Każdy klient, który będzie zadowolony z profesjonalnie wykonanej usługi lub zakupionego produktu i dodatkowo zostanie doceniony słodkim upominkiem z logo firmy, z pewnością zapamięta markę na długi czas.

Produkty reklamowe to nieodłączna część promocji firmy, która pozwala na  kreowanie jej wizerunku, a także tworzenie pozytywnych relacji z potencjalnymi i obecnymi klientami, partnerami biznesowymi oraz kontrahentami. Taka forma promocji jest cały czas nowością, która wywołuje zaskoczenie i uśmiech na twarzy naszych kontrahentów.  

Zindywidualizowany charakter produktów reklamowych firmy pozwala na rezygnację z reklamy masowej, która jest skierowana do anonimowego odbiorcy. Należy pamiętać, że produkty reklamowe to jedno z najskuteczniejszych narzędzi, które w sposób bezpośredni wspierają sprzedaż. W opinii wielu naszych klientów, upominki reklamowe są równie skutecznymi i tanimi nośnikami reklamy, jak powszechnie stosowana reklama w Internecie czy na bilbordach.

Dzięki słodyczą reklamowym możemy nawiązać trwałą relację z klientem i skrócić nieco dystans. Zestaw słodyczy reklamowych to doskonały wstęp do rozmowy, pretekst do przesłania oferty lub wymiany wizytówek, a nawet możliwość umówienia kolejnego spotkania. Poprzez posiadanie m.in. krówek reklamowych, budujemy pozytywny wizerunek naszej firmy. Należy nadmienić, iż jest to korzyść szczególnie ważna dla firm wchodzących dopiero na rynek.

 

W jaki sposób firma dbająca o swój wizerunek  może użyć obrandowanych produktów reklamowych w celach marketingowych?

  • Dołączyć krówki z logo do rachunku.

  • Umieścić słodycze reklamowe w poczekalni gabinetu lub przy recepcji.

  • Przygotować zestaw powitalny dla gości w hotelowym pokoju.

  • Dołączyć słodki upominek do paczki wysyłanej do klienta.

  • Przygotować słodkie stoisko przy okazji targów i eventów.

  • Słodko podziękować klientom za dotychczasową współpracę.

  • Krówka jako słodki dodatek do kawy.  

Zachęcamy do zamówienia produktów z naszej oferty i wypróbowania promocji swojego biznesu właśnie poprzez słodką promocję marki. 

Zaprojektowanie etykiety jest bezpłatne i niezobowiązujące. W celu otrzymania projektu, prosimy o wysłanie na nasz adres e-maila logo firmy (biuro@agie.pl), wraz z danymi które chcą Państwo umieścić na etykiecie. Gotowy projekt prześlemy do Państwa w ciągu od 30 minut do 1 dnia roboczego. 

 

 

Autor: Zespół Agie.pl 

12.09.2020 r. 

Krówki reklamowe dla Parku Śląskiego

Nasza kolejna realizacja to słodycze reklamowe dla Parku Śląskiego, a także znajdującej się tam atrakcji - Kolejki Elki.
Zapowiada się piękna jesień - zachęcamy do odwiedzenia parku w Chorzowie, nie tylko mieszkańców! Piękne okoliczności natury, przejażdżka kolejką linową i pyszna krówka to trio doskonałe

 

Autor: Zespół Agie.pl 

12.09.2020 r.