top of page

 

Historia polskich krówek rozpoczęła się w latach 20-tych ubiegłego stulecia. Był to czas, gdy zostały wyprodukowane pierwsze krówki,  słodycze zawijane w papierek z obrazkiem krowy, co przyczyniło się do powstania nazwy „krówki”. Słodycze od razu zyskały niezwykłą popularność. Tak oto zapoczątkowano słodką historię, która trwa do dziś.

Wyjątkowa receptura, wieloletnie doświadczenie i wiedza, pozwalają nam zaoferować Państwu najsmaczniejsze krówki. Sekretem wyjątkowego smaku słodyczy, które tworzymy z pasją, jest stosowanie do ich produkcji pysznego masła, zamiast margaryny

Na potrzeby rynku i naszych Klientów, kilka lat temu zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszej oferty krówki reklamowe. Jest to wyjątkowa propozycja, która może wspomóc każdą kampanię reklamową, przyda się podczas eventów firmowych czy jako słodki poczęstunek w recepcji firmy. Krówki reklamowe zawijane są ręcznie w etykiety z dowolną grafiką lub firmowym logiem. Etykiety wykonujemy z największą precyzją dbając o to, aby kolory były idealnie odwzorowane, zdajemy sobie bowiem sprawę, że będzie to wizytówka Państwa firmy.

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży produktów reklamowych, pozwala zaproponować Państwu najbardziej atrakcyjne ceny na rynku krajowym i szybką realizację zamówień. Gwarantujemy, że zamówione krówki reklamowe wyprodukujemy w czasie nieosiągalnym dla innych.

Naszym priorytetem jest najwyższa jakość obsługi Klienta, dlatego każde zamówienie traktujemy indywidualnie, wsłuchując się uważnie w najdrobniejsze Państwa potrzeby. Czuwamy nad każdym zamówieniem od momentu wyceny, po dostawę, ponieważ zależy nam na Państwa zadowoleniu i satysfakcji.

Od 2018 roku wprowadziliśmy do naszej oferty nowe słodycze reklamowe. Już dzisiaj możemy zaproponować naszym klientom, prócz pysznych krówek, także inne słodycze reklamowe: michałki, trufle, czekoladki long, czekoladki biznes, czekoladę zapakowaną w pudełeczko lub etykietę, mieszkankę owocową. Już niebawem pojawią się nowe produkty. 
Każde oferowane słodkości mogą zostać zapakowane w indywidualnie zaprojektowane pudełka prezentowe, dostępne w 7 wariantach, lub w torebeczki z celofanu. 
Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00. Natomiast w weekendy z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania drogą mailową. 
Projekt etykiety gratis
Bezpłatna wycena
Gwarancja jakości
Szybka dostawa
maximo#krówkireklamowe#.JPG
pradziadka#krówka#.JPG
domowespa#krówkireklamowe#.JPG
łowieckie#krówkireklamowe#.JPG
wiec#krówkireklamowe#.JPG
beniubenia#krówkireklamowe#.JPG
czekolada#mistrzostwaśląska#.JPG
Ads#krówki#.jpg
zacnybarber#.JPG

Słodycze reklamowe

Sposobów na promowanie swojej marki jest sporo. Jedni wybierają biurowe gadżety reklamowe, inni z kolei decydują się na funkcjonalne drobiazgi typu smycze na klucze czy opaski odblaskowe. My natomiast proponujemy coś na ząb: pyszne słodycze. W ofercie Agie.pl są do wyboru różne rodzaje słodkich przekąsek, w tym:

 

•   tradycyjne, uwielbiane przez dzieci i dorosłych krówki,

•   pojedynczo pakowane czekoladki,

•   cukierki czekoladowe,

•   lizaki,

•   sezamki.

 

Dlaczego warto postawić na zakup słodyczy z logo firmy? Po pierwsze, któż ich nie lubi? Większość klientów, wchodząc do siedziby firmy

i widząc wystawioną miskę z cukierkami, skusi się i sięgnie po choćby jednego. Może to umilić komuś dzień i uczynić biznesową wizytę przyjemniejszą. Po drugie, reklamowe słodycze to coś, co skutecznie przyciąga odwiedzających do stanowisk na branżowych targach. Wędrując między kolejnymi stoiskami, po pewnym czasie można się zmęczyć i chcieć coś przekąsić. A co zaspokaja apetyt szybciej niż odrobina słodkości? Wystaw zatem na ladzie naczynie z krówkami albo irysami, a przy Twoim stoisku nigdy nie będzie pusto. Nawet gdy ktoś podejdzie tylko z intencją wzięcia cukierka, zawsze jest to dobra okazja do nawiązania rozmowy, a w dalszej kolejności – zaprezentowania swojej oferty.

 

Jeżeli Twoja firma zajmuje się sprzedażą wysyłkową, możesz natomiast rozważyć dodawanie słodyczy reklamowych jako gratisu do wysyłanych klientom paczek. Niezależnie od tego, czy działasz w branży odzieżowej, spożywczej czy też np. biurowej, kilkoma dodatkowymi czekoladkami w  przesyłce na pewno każdemu zrobisz niespodziankę! Nawet gdy dana osoba nie je słodkich przekąsek, może je przecież przekazać bliskim, którzy – rozpakowując cukierki z papierków – dowiedzą się o Twojej marce.

 

Zapraszamy do zamawiania spersonalizowanych reklamowych słodyczy! Z naszej strony gwarantujemy sprawną realizację zlecenia i atrakcyjne, korzystne ceny – zwłaszcza przy większych nakładach. Dajemy Ci gwarancję, że zamówione cukierki będą świeże i wyprodukowane ze skrupulatnie dobranych składników. Stali klienci mogą liczyć na wyjątkowe rabaty. Mamy nadzieję, że już wkrótce nawiążesz z nami owocną (a właściwie słodyczową) współpracę!

bottom of page