SŁODYCZE REKLAMOWE

Słodycze zawinięte w spersonalizowane opakowania z logo firmy są doskonałą wizytówką każdego przedsiębiorstwa. Proponujemy krówki reklamowe, które warto umieścić w biurze, sklepie, dodawać do zamówienia lub rozdawać podczas eventu. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, oferujemy atrakcyjne ceny i gwarantujemy zadowolenie ze współpracy. Zamówienia realizujemy niezwykle szybko (w razie potrzeb w ciągu 24 godzin). W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do telefonicznego lub mailowego kontaktu. 

MICHAŁKI

ORIGINAL

MICHAŁKI

BIAŁE

TRUFLE 

Michałki orignal reklamowe
Michałki białe reklamowe
Trufle reklamowe

CZEKOLADKI

LONG

CZEKOLADKI

BIZNES

CZEKOLADA 

REKLAMOWA

Czekoladka Long reklamowa
Czekoladka biznes reklamowa
Czekolada 100 reklamowa

OWOCOWA

MIESZANKA

KRÓWKI 

REKLAMOWE

CZEKOLADA

PUDEŁKO

Mieszanka owocowa
Czekolada pudełko z nadrukiem
Krówkę reklamową z logiem Alior Banku

SEZAMKI

REKLAMOWE

IRYSY

Sezamki reklamowe
Irysy reklamowe
czekoladki#5 gram#.jpg

LIZAKI 

REKLAMOWE

WODA 

REKLAMOWA

SOKI

REKLAMOWE

Lizaki reklamowe
Woda reklamowa
Napoje reklamowe

MIODY

REKLAMOWE

Słodycze reklamowe

Nasze słodycze reklamowe zawinięte w spersonalizowane opakowania z logo firmy są doskonałą wizytówką każdego przedsiębiorstwa. Proponujemy krówki reklamowe, które warto umieścić w biurze, sklepie, dodawać do zamówienia lub rozdawać podczas eventu. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, oferujemy atrakcyjne ceny i gwarantujemy zadowolenie ze współpracy. Zamówienia realizujemy niezwykle szybko (w razie potrzeb w ciągu 24 godzin). W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do telefonicznego lub mailowego kontaktu.
 

Wybór słodyczy reklamowych na gadżet promocyjny to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Pyszny drobiazg budzi dobre skojarzenia pośród dorosłych i dzieci. Proponujemy szeroki wybór produktów, pośród których znajdą Państwo:
•    krówki,
•    michałki o różnych smakach,
•    trufle,
•    czekoladki rozmaitych kształtów i wielkości,
•    owocowe landrynki,
•    irysy,
•    lizaki,
•    sezamki…

 

…i więcej! Idziemy z duchem czasu, dlatego nasz asortyment nieustannie poszerzamy o nowe propozycje, takie jak woda, soki, czy miody, na których etykiecie znaleźć może się wskazany przez Klienta nadruk.
 

Oferujemy słodycze reklamowe doskonałej jakości, które zamykamy w precyzyjnie zaprojektowanych opakowaniach z logo oraz innymi danymi firmy. Nasi Klienci otrzymują bezpłatną wycenę, projekt nadruku i jego wykonanie w wersji full kolor gratis. Zamówienia realizujemy i wysyłamy szybko. Gwarantujemy świeżość słodyczy reklamowych i nieskazitelne opakowania w 100% zgodne z oczekiwaniami.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z atrakcyjnej ceny na świeże słodkości