top of page

SŁODYCZE REKLAMOWE

Słodycze zawinięte w spersonalizowane opakowania z logo firmy są doskonałą wizytówką każdego przedsiębiorstwa. Proponujemy krówki reklamowe, które warto umieścić w biurze, sklepie, dodawać do zamówienia lub rozdawać podczas eventu. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, oferujemy atrakcyjne ceny i gwarantujemy zadowolenie ze współpracy. Zamówienia realizujemy niezwykle szybko (w razie potrzeb w ciągu 24 godzin). W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do telefonicznego lub mailowego kontaktu. 

Michałki orignal reklamowe
Michałki białe reklamowe
Trufle reklamowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dedykowanych opakowań

na słodycze reklamowe: 

Słodycze reklamowe

Nasze słodycze reklamowe zawinięte w spersonalizowane opakowania z logo firmy są doskonałą wizytówką każdego przedsiębiorstwa. Proponujemy krówki reklamowe, które warto umieścić w biurze, sklepie, dodawać do zamówienia lub rozdawać podczas eventu. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, oferujemy atrakcyjne ceny i gwarantujemy zadowolenie ze współpracy. Zamówienia realizujemy niezwykle szybko (w razie potrzeb w ciągu 24 godzin). W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do telefonicznego lub mailowego kontaktu.
 

Wybór słodyczy reklamowych na gadżet promocyjny to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Pyszny drobiazg budzi dobre skojarzenia pośród dorosłych i dzieci. Proponujemy szeroki wybór produktów, pośród których znajdą Państwo:
•    krówki,
•    michałki o różnych smakach,
•    trufle,
•    czekoladki rozmaitych kształtów i wielkości,
•    owocowe landrynki,
•    irysy,
•    lizaki,
•    sezamki…

 

…i więcej! Idziemy z duchem czasu, dlatego nasz asortyment nieustannie poszerzamy o nowe propozycje, takie jak woda, soki, czy miody, na których etykiecie znaleźć może się wskazany przez Klienta nadruk.
 

Oferujemy słodycze reklamowe doskonałej jakości, które zamykamy w precyzyjnie zaprojektowanych opakowaniach z logo oraz innymi danymi firmy. Nasi Klienci otrzymują bezpłatną wycenę, projekt nadruku i jego wykonanie w wersji full kolor gratis. Zamówienia realizujemy i wysyłamy szybko. Gwarantujemy świeżość słodyczy reklamowych i nieskazitelne opakowania w 100% zgodne z oczekiwaniami.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z atrakcyjnej ceny na świeże słodkości

bottom of page