SŁODYCZE REKLAMOWE

Słodycze zawinięte w spersonalizowane opakowania z logo firmy są doskonałą wizytówką każdego przedsiębiorstwa. Proponujemy krówki reklamowe, które warto umieścić w biurze, sklepie, dodawać do zamówienia lub rozdawać podczas eventu. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, oferujemy atrakcyjne ceny i gwarantujemy zadowolenie ze współpracy. Zamówienia realizujemy niezwykle szybko (w razie potrzeb w ciągu 24 godzin). W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do telefonicznego lub mailowego kontaktu. 

MICHAŁKI

ORIGINAL

MICHAŁKI

BIAŁE

TRUFLE 

Michałki orignal reklamowe
Michałki białe reklamowe
Trufle reklamowe

CZEKOLADKI

LONG

CZEKOLADKI

BIZNES

CZEKOLADA 

100

Czekoladka Long reklamowa
Czekoladka biznes reklamowa
Czekolada 100 reklamowa

OWOCOWA

MIESZANKA

KRÓWKI 

REKLAMOWE

CZEKOLADA

PUDEŁKO

Mieszanka owocowa
Czekolada pudełko z nadrukiem
Krówkę reklamową z logiem Alior Banku

SEZAMKI

REKLAMOWE

LIZAKI 

REKLAMOWE

IRYSY

Sezamki reklamowe
Irysy reklamowe
Lizaki reklamowe

MIODY

REKLAMOWE

WODA 

REKLAMOWA

SOKI

REKLAMOWE

Woda reklamowa
Napoje reklamowe

Słodycze reklamowe i krówki ślubne z nadrukiem

Wiele par decyduje się na różnorodne podarunki dla swoich weselnych gości. Dużą popularnością cieszą się krówki ślubne, które  mogą być:

•   idealnym dodatkiem w koszu prezentowym, które Państwo Młodzi wręczają rodzicom,

•    świetnym, słodkim upominkiem z podziękowaniem za uczestnictwo w uroczystości. Można je rozdać gościom na początku przyjęcia lub po zakończeniu zabawy,

•   doskonałą ozdobą sali. Zawinięte w spersonalizowane opakowania, dokładnie dopasowane do motywu przewodniego wesela stanowią oryginalną dekorację. Wybierając krówki z nadrukiem, warto zdecydować się na umieszczenie napisu dziękuję lub daty ślubu i imion małżonków.

Słodycze, które proponujemy, cechują się oryginalnym, niepowtarzalnym smakiem. Są świeże i przydatne do spożycia w ciągu 6 miesięcy. Chcąc zadowolić wszystkich Klientów, stale poszerzamy asortyment. Poza krówkami w naszej ofercie znajdują się między innymi: trufle, owocowa mieszanka, michałki (oryginalne i białe), irysy, sezamki i lizaki.