top of page

CUKIER REKLAMOWY

Cukier reklamowy w ergonomicznych i poręcznych saszetkach z logo Twojej firmy to świetny sposób na reklamę. Ten niezwykle popularny produkt sprawdzi się wszędzie - w gastronomii, hotelach czy salonie fryzjerskim! Niepozornie mała powierzchnia nadruku niesie z sobą dużą reklamę! Wystarczy, że na opakowaniu cukru znajdzie się logo Twojej firmy - w połączeniu ze słodyczami z naszej oferty już stolik w poczekalni to reklama Twojego biznesu. 

Zapewniamy, że ten mały gadżet sprawdzi się niezawodnie. A oprócz wartości reklamowych, to przede wszystkim poręczny i higieniczny sposób na zaserwowanie swoim klientom dodatku do herbaty czy kawy. Oferujemy cukier biały i trzcinowy z nadrukowanym projektem wg Państwa wskazówek. Projekt graficzny zawsze gratis!

cukierreklamowy#.jpg
produkt#niedostępny#.jpg

Specyfikacja produktu: 

liczba sztuk w 1 kg:                - ok. 2000 szt. 


wymiary etykiety:                   - 102 x 16 mm

wymiar etykiety

ze spadami:                             - 102 x 16 mm

okres przydatności:                - 6 miesięcy


minimalne zamówienie:         - 2000 szt. 

​​druk full kolor:                        - w cenie

projekt:                                      - w cenie

możliwy druk na

wewnętrznej  stronie:              - tak

usługa expres:                          - tak

Słodycze reklamowe

Sposobów na promowanie swojej marki jest sporo. Jedni wybierają biurowe gadżety reklamowe, inni z kolei decydują się na funkcjonalne drobiazgi typu smycze na klucze czy opaski odblaskowe. My natomiast proponujemy coś na ząb: pyszne słodycze. W ofercie Agie.pl są do wyboru różne rodzaje słodkich przekąsek, w tym:

 

•   tradycyjne, uwielbiane przez dzieci i dorosłych krówki,

•   pojedynczo pakowane czekoladki,

•   cukierki czekoladowe,

•   lizaki,

•   sezamki.

 

Dlaczego warto postawić na zakup słodyczy z logo firmy? Po pierwsze, któż ich nie lubi? Większość klientów, wchodząc do siedziby firmy

i widząc wystawioną miskę z cukierkami, skusi się i sięgnie po choćby jednego. Może to umilić komuś dzień i uczynić biznesową wizytę przyjemniejszą. Po drugie, reklamowe słodycze to coś, co skutecznie przyciąga odwiedzających do stanowisk na branżowych targach. Wędrując między kolejnymi stoiskami, po pewnym czasie można się zmęczyć i chcieć coś przekąsić. A co zaspokaja apetyt szybciej niż odrobina słodkości? Wystaw zatem na ladzie naczynie z krówkami albo irysami, a przy Twoim stoisku nigdy nie będzie pusto. Nawet gdy ktoś podejdzie tylko z intencją wzięcia cukierka, zawsze jest to dobra okazja do nawiązania rozmowy, a w dalszej kolejności – zaprezentowania swojej oferty.

 

Jeżeli Twoja firma zajmuje się sprzedażą wysyłkową, możesz natomiast rozważyć dodawanie słodyczy reklamowych jako gratisu do wysyłanych klientom paczek. Niezależnie od tego, czy działasz w branży odzieżowej, spożywczej czy też np. biurowej, kilkoma dodatkowymi czekoladkami w  przesyłce na pewno każdemu zrobisz niespodziankę! Nawet gdy dana osoba nie je słodkich przekąsek, może je przecież przekazać bliskim, którzy – rozpakowując cukierki z papierków – dowiedzą się o Twojej marce.

 

Zapraszamy do zamawiania spersonalizowanych reklamowych słodyczy! Z naszej strony gwarantujemy sprawną realizację zlecenia i atrakcyjne, korzystne ceny – zwłaszcza przy większych nakładach. Dajemy Ci gwarancję, że zamówione cukierki będą świeże i wyprodukowane ze skrupulatnie dobranych składników. Stali klienci mogą liczyć na wyjątkowe rabaty. Mamy nadzieję, że już wkrótce nawiążesz z nami owocną (a właściwie słodyczową) współpracę!

bottom of page