top of page

CZEKOLADA REKLAMOWA

ceny#4.45#.jpg

Czekolada  może stanowić słodki upominek lub prezent dla Państwa klientów. Czekolada zapakowana jest w indywidualnie zaprojektowaną etykietę według Państwa pomysłu - projekt zawsze gratis. Dzięki dużej etykiecie, możliwe jest umieszczenie na opakowaniu elementów graficznych sporej wielkości czy zdjęć. Powszechna miłość do czekolady oraz unikatowa etykieta zapewnią, że zakupione słodycze będą wyjątkowym prezentem, który z pewnością zadowoli każdego klienta, jednocześnie stanowiąc bardzo efektywny nośnik reklamy.    

Czekoladaetykieta#.jpg

Specyfikacja produktu: 

dostępne smaki:                     - mleczny

liczba sztuk w 1 kg:               -  11 sztuk


wymiar etykiety:                    - 190x150 mm

wymiar etykiety

ze spadami:                             - 192x152 mm

okres przydatności:               - 6 miesięcy


minimalne zamówienie:        - 50 sztuk

​​druk full kolor:                        - w cenie

projekt:                                     - w cenie

możliwy druk na

wewnętrznej  stronie:              - tak

usługa expres:                          - tak

waga                                          - 90 g 

Przykładowe realizacje:

Jeżeli potrzebują Państwo dodatkowych informacji o ofercie, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 730 268 513, mailowy biuro@agie.pl, bądź przez formularz kontaktowy. 

Szybki kontakt: 

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.

Słodycze reklamowe

Sposobów na promowanie swojej marki jest sporo. Jedni wybierają biurowe gadżety reklamowe, inni z kolei decydują się na funkcjonalne drobiazgi typu smycze na klucze czy opaski odblaskowe. My natomiast proponujemy coś na ząb: pyszne słodycze. W ofercie Agie.pl są do wyboru różne rodzaje słodkich przekąsek, w tym:

 

•   tradycyjne, uwielbiane przez dzieci i dorosłych krówki,

•   pojedynczo pakowane czekoladki,

•   cukierki czekoladowe,

•   lizaki,

•   sezamki.

 

Dlaczego warto postawić na zakup słodyczy z logo firmy? Po pierwsze, któż ich nie lubi? Większość klientów, wchodząc do siedziby firmy

i widząc wystawioną miskę z cukierkami, skusi się i sięgnie po choćby jednego. Może to umilić komuś dzień i uczynić biznesową wizytę przyjemniejszą. Po drugie, reklamowe słodycze to coś, co skutecznie przyciąga odwiedzających do stanowisk na branżowych targach. Wędrując między kolejnymi stoiskami, po pewnym czasie można się zmęczyć i chcieć coś przekąsić. A co zaspokaja apetyt szybciej niż odrobina słodkości? Wystaw zatem na ladzie naczynie z krówkami albo irysami, a przy Twoim stoisku nigdy nie będzie pusto. Nawet gdy ktoś podejdzie tylko z intencją wzięcia cukierka, zawsze jest to dobra okazja do nawiązania rozmowy, a w dalszej kolejności – zaprezentowania swojej oferty.

 

Jeżeli Twoja firma zajmuje się sprzedażą wysyłkową, możesz natomiast rozważyć dodawanie słodyczy reklamowych jako gratisu do wysyłanych klientom paczek. Niezależnie od tego, czy działasz w branży odzieżowej, spożywczej czy też np. biurowej, kilkoma dodatkowymi czekoladkami w  przesyłce na pewno każdemu zrobisz niespodziankę! Nawet gdy dana osoba nie je słodkich przekąsek, może je przecież przekazać bliskim, którzy – rozpakowując cukierki z papierków – dowiedzą się o Twojej marce.

 

Zapraszamy do zamawiania spersonalizowanych reklamowych słodyczy! Z naszej strony gwarantujemy sprawną realizację zlecenia i atrakcyjne, korzystne ceny – zwłaszcza przy większych nakładach. Dajemy Ci gwarancję, że zamówione cukierki będą świeże i wyprodukowane ze skrupulatnie dobranych składników. Stali klienci mogą liczyć na wyjątkowe rabaty. Mamy nadzieję, że już wkrótce nawiążesz z nami owocną (a właściwie słodyczową) współpracę!

bottom of page