KATALOG ETYKIET WESELNYCH

Krówki ślubne - Etykiety weselne - Agie.pl

Poniżej znajdują się przykładowe realizacje, które mogą posłużyć jako inspiracja przy tworzeniu etykiety na krówki.  

Wzór nr   1

Wzór nr   4

Wzór nr   2

Wzór nr   5

Wzór nr   3

Wzór nr   6

Wzór nr   7

Wzór nr   10

Wzór nr   8

Wzór nr   9

Wzór nr   11

Wzór nr   12

Wzór nr   13

Wzór nr   14

Wzór nr   15

Wzór nr   16

Wzór nr   17

Wzór nr   18

Wzór nr   19

Wzór nr   20

Wzór nr   21

Wzór nr   22

Wzór nr   23

Wzór nr   24

Wzór nr   25

Wzór nr   26

Wzór nr   27

Wzór nr   28

Wzór nr   29

Wzór nr   30

Wzór nr   31

Wzór nr   32

Wzór nr   33

Wzór nr   34

Wzór nr   35

Wzór nr   36

Wzór nr   37

Wzór nr   38

Wzór nr   39

Wzór nr   40

Krówki weselne

Na przestrzeni ostatnich lat popularność zyskały drobne upominki dla gości weselnych od Pary Młodej. Nowożeńcy dziękują w ten sposób wszystkim przybyłym za obecność i dobrą zabawę. Miłym i słodkim prezentem są krówki ślubne z personalizowanym nadrukiem. Na papierku można zamieścić krótkie podziękowanie, imiona małżonków czy datę ślubu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wkomponować dodatkowo zabawną grafikę lub któryś z tradycyjnych symboli, jednoznacznie kojarzących się z dniem ślubu. Z chęcią pomożemy przenieść Państwa pomysły na opakowanie cukierka lub zaprojektujemy wzór zupełnie od zera, nie pobierając za tę usługę żadnych dodatkowych opłat.

 

Zdajemy sobie sprawę, jak silnie zakorzeniony jest w głowie każdego Polaka smak tego tradycyjnego mlecznego przysmaku. Dlatego też gwarantujemy Państwu, że nasze słodycze produkowane są z najwyższej jakości składników – prawdziwej śmietany i masła. Nie używamy niezdrowych, tanich tłuszczów oraz sztucznych polepszaczy smaku. Krówki weselne produkujemy specjalnie na Państwa zamówienie, stąd też z upływem czasu ich konsystencja ulegnie zmianie. Początkowo są miękkie i płynne w środku, natomiast później kruszeją. Nie ujmuje im to jednak smaku, więc mogą mieć Państwo pewność, że goście, którzy skosztują ich nawet kilka tygodni po uroczystości, również się nie zawiodą.

 

Decydując się na umieszczenie przy nakryciach gości krówek ślubnych, warto pomyśleć o opakowaniu dopasowanym do stylu, który dominuje w dekoracjach weselnych. Z dostępnych w naszej ofercie opcji, proponujemy Państwu kartonowe pudełeczko typu kwiatek, na którym również może znaleźć się personalizowana grafika. Mieści się w nim od 6 do 8 cukierków. Innym rozwiązaniem jest uroczy celofanowy woreczek z 4-5 krówkami weselnymi, przewiązany wstążką w dowolnie wybranym przez Państwa kolorze. Do takiego pakieciku można dołączyć również dedykowany bilecik z podziękowaniami dla gości, datą uroczystości lub dopasowanym do okazji cytatem.