top of page

DOSTAWA

Koszt dostawy (przygotowania paczki oraz wysyłki)

Ciężar paczki:                      Cena: 

1    kg - 04 kg                        14,99 zł netto
5    kg - 20 kg                       18,99 zł netto 
25 kg - 40 kg                        24,99 zł netto
45 kg - 60 kg                        36,99 zł netto
65 kg - 80 kg                        55,99 zł netto

Powyżej 80 kg - wycena indywidualna

Paczkomat (do 20 kg)          13,99 zł netto 


 

Czas dostawy

Wysyłka słodyczy kurierem w ciągu          4/6 dni roboczych od dnia zaksięgowania środków lub przesłania potwierdzenia. 

Doręczenie w następnym dniu.  

Logo kuriera GLS
Krówki z logo Mercedesa
Krówki z logo Alior Banku
Dostawa express

Wysyłka w ciągu 2-3 dni od dnia zaksięgowania środków lub przesłania potwierdzenia.

 

Dostawa express24

Wysyłka w ciągu 24 godzin od dnia

zaksięgowania środków lub przesłania potwierdzenia.

 

Usługa dostawy express
Usługa dostawy express24

Słodycze reklamowe

Sposobów na promowanie swojej marki jest sporo. Jedni wybierają biurowe gadżety reklamowe, inni z kolei decydują się na funkcjonalne drobiazgi typu smycze na klucze czy opaski odblaskowe. My natomiast proponujemy coś na ząb: pyszne słodycze. W ofercie Agie.pl są do wyboru różne rodzaje słodkich przekąsek, w tym:

 

•   tradycyjne, uwielbiane przez dzieci i dorosłych krówki,

•   pojedynczo pakowane czekoladki,

•   cukierki czekoladowe,

•   lizaki,

•   sezamki.

 

Dlaczego warto postawić na zakup słodyczy z logo firmy? Po pierwsze, któż ich nie lubi? Większość klientów, wchodząc do siedziby firmy

i widząc wystawioną miskę z cukierkami, skusi się i sięgnie po choćby jednego. Może to umilić komuś dzień i uczynić biznesową wizytę przyjemniejszą. Po drugie, reklamowe słodycze to coś, co skutecznie przyciąga odwiedzających do stanowisk na branżowych targach. Wędrując między kolejnymi stoiskami, po pewnym czasie można się zmęczyć i chcieć coś przekąsić. A co zaspokaja apetyt szybciej niż odrobina słodkości? Wystaw zatem na ladzie naczynie z krówkami albo irysami, a przy Twoim stoisku nigdy nie będzie pusto. Nawet gdy ktoś podejdzie tylko z intencją wzięcia cukierka, zawsze jest to dobra okazja do nawiązania rozmowy, a w dalszej kolejności – zaprezentowania swojej oferty.

 

Jeżeli Twoja firma zajmuje się sprzedażą wysyłkową, możesz natomiast rozważyć dodawanie słodyczy reklamowych jako gratisu do wysyłanych klientom paczek. Niezależnie od tego, czy działasz w branży odzieżowej, spożywczej czy też np. biurowej, kilkoma dodatkowymi czekoladkami w  przesyłce na pewno każdemu zrobisz niespodziankę! Nawet gdy dana osoba nie je słodkich przekąsek, może je przecież przekazać bliskim, którzy – rozpakowując cukierki z papierków – dowiedzą się o Twojej marce.

 

Zapraszamy do zamawiania spersonalizowanych reklamowych słodyczy! Z naszej strony gwarantujemy sprawną realizację zlecenia i atrakcyjne, korzystne ceny – zwłaszcza przy większych nakładach. Dajemy Ci gwarancję, że zamówione cukierki będą świeże i wyprodukowane ze skrupulatnie dobranych składników. Stali klienci mogą liczyć na wyjątkowe rabaty. Mamy nadzieję, że już wkrótce nawiążesz z nami owocną (a właściwie słodyczową) współpracę!

bottom of page