top of page

Krówki reklamowe premium

Krówki z dedykowanym nadrukiem doskonale sprawdzą się jako słodka wizytówka każdej firmy. Dla naszych klientów bezpłatnie przygotowujemy indywidualny projekt etykiety i zapewniamy najwyższą jakość druku. Na opakowaniu może znaleźć się logo, adres firmy, hasło reklamowe nowego produktu lub dowolnie wybrany tekst, który wpisze się w prowadzoną właśnie kampanię reklamową.

 

Krówki z logo można wykorzystać jako drobny upominek dla Klientów odwiedzających biuro, sklep, hotel czy  kawiarnię. Słodkości z powodzeniem zastąpią ulotki i inne drukowane materiały rozdawane podczas branżowych targów, eventów promocyjnych, konferencji czy firmowych imprez. W dyskretny sposób przemycą nazwę oraz dane firmy i pozwolą zbudować identyfikację marki w świadomości potencjalnych Klientów.

Opakowania reklamowe

Historia naszych cukierków sięga lat 60. XX wieku, co sprawia, że produkowane przez nas słodycze powstają w oparciu o oryginalną

i sprawdzoną recepturę. Skład krówek oparty jest wyłącznie na naturalnych składnikach (cukier, najlepsze mleko, wyselekcjonowane masło).

Słodycze są pakowane w kartonikach po 5 kg. Oferujemy również opakowania na sprzedawane słodycze (mały kwiatek, duży kwiatek, poduszka, torebka).

Słodycze reklamowe

Z doświadczenia wiemy, że wiele firm szuka atrakcyjnego sposobu na promocję swojej marki, który sprawi, że zapadanie ona w pamięć klientom. Świetnym rozwiązaniem są słodycze reklamowe będące atrakcyjnym uzupełnieniem kampanii reklamowej lub wsparciem w promocji różnego rodzaju eventów. Spersonalizowane cukierki lub czekoladki są także miłym gestem w stronę klienta, który załatwia sprawy przy stanowisku recepcji lub w punktach obsługi. Od lat specjalizujemy się w produkcji słodkości, które mogą stanowić dodatkowy i jednocześnie nieoczywisty element uzupełniający identyfikację wizualną Państwa firmy.

 

Naszym flagowym produktem, z którego jesteśmy szczególnie dumni, są krówki reklamowe. Cukierki produkujemy z wykorzystaniem najwyższej jakości składników – prawdziwej śmietany i masła – bez sztucznych polepszaczy. Ten tradycyjny polski przysmak wykonujemy na indywidualne zamówienie, więc mogą być Państwo pewni, że słodycze będą świeże i pyszne. Na początku ich środek jest płynny i ciągnący, natomiast z biegiem czasu kruszeją i stają się twardsze. Nie ujmuje to jednak niczego ich walorom smakowym, więc zamawiając nawet większą ilość krówek z logo, mają Państwo gwarancję, że długo zachowają one świeżość i wyśmienity smak.

 

O nadruku, jaki znajdzie się na krówce, decydują Państwo sami, lecz z chęcią pomożemy w zaprojektowaniu odpowiedniego wzoru, nie pobierając za to dodatkowych opłat. W ofercie znajdą Państwo również różnego rodzaju opakowania, które można wykorzystać do przygotowania paczuszek z cukierkami. Zachęcamy też do zapoznania się z asortymentem czekoladek, michałków, trufli oraz czekolad z personalizowaną etykietą.

bottom of page