top of page

BLOG AGIE.PL s. 3

Świąteczne realizacje 

opakowanie reklamowe#12.04.2021 r.#.JPG

Świąteczny okres, to dobry moment by docenić naszych klientów. Dobry pomyłem jest słodki upominek zapakowany w indywidualnie zaprojektowane opakowania. Na zdjęciu nasza realizacji dla Kliniki Leczenia Żył Orawczyk. 

Zapraszamy do zapoznania się pełną ofertą pudełek reklamowych: 

https://www.agie.pl/opakowania

Autor: Zespół Agie.pl 

12.04.2021 r. 

Zielono-białe krówki z logo

grubek#23.03.2021 r.#.JPG

Nasza kolejna realizacja to wiosenne krówki dla firmy budowlanej. Prosta etykieta z danymi kontaktowymi to bardzo dobry wybór. Wiele firm stawia na przejrzystość. Przypominamy, że pozornie mała powierzchnia etykiety jest w stanie zmieścić najważniejsze informacje o Twoim biznesie - telefon, adres czy numer telefonu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą słodyczy reklamowych.

 

Wraz z przyjściem wiosny warto odświeżyć strategię reklamową Twojej firmy!

Autor: Zespół Agie.pl 

24.03.2021 r. 

Wszystkiego najlepszego 

08.03.2021#dzienkobiet#.jpg

Z okazji Dnia Kobiet pragniemy złożyć
życzenia, wszystkiego najlepszego,

dużo szczęścia, by w każdym dniu roku
uśmiech na twarzy wszystkich kobiet

gościł tak samo często jak w tym dniu.

 

Autor: Zespół Agie.pl 

08.03.2021 r. 

Krówki urodzinowe dla szefowej 

krowkaurodzinowa#01.03.2021 r.#.jpg

Mamy przyjemność zaprezentować kolejną naszą realizację. Krówki urodzinowe dla szefowej kuchni z Małopolski. Pyszne krówki okazały się strzałem w dziesiątkę. Pochwał dotyczących walorów smakowych nie było końca :)  

 

Pragniemy przypomnieć, że w naszej ofercie prócz krówek reklamowych posiadamy krówki: urodzinowe, weselne, komunijne, jak również pyszne słodycze reklamowe

Autor: Zespół Agie.pl 

01.03.2021 r. 

Krówki reklamowe dla Klima Venta

krówkireklamowe#22.02.2021 r.#.jpg

Nasza kolejna realizacja dla firmy Klima Venta - etykieta w wiosennym, zielonym kolorze z logo firmy. Często nasi klienci proszą nas o przygotowanie prostego, czytelnego projektu z logo i danymi kontaktowymi. Często siła reklamy tkwi w prostocie. Ale co oprócz projektu jest bardzo istotne? Smak krówki - a ten zachwyci każdego! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybranie dla swojej firmy personalizowanych słodyczy. Być może nadejście wiosny to idealna okazja na odświeżenie Państwa strategii promocyjnej? Zapewniamy, że krówki pasują idealnie!

Autor: Zespół Agie.pl 

22.02.2021 r. 

Pyszne lizaki dla Parku Śląskiego

lizakireklamowe#14.02.2021 r.#.jpg

Okrągłe lizaki z Państwa logo to doskonała alternatywa dla ulotek czy wizytówek! Pozornie mała powierzchnia nadruku, zmieści to co najważniejsze - adres i logo firmy. Podwójna etykieta zostanie zaprojektowana według Państwa pomysłu, oczywiście gratis, tak jak w przypadku innych słodyczy reklamowych dostępnych w naszej ofercie. Lizaki reklamowe sprawdzą się zarówno podczas imprez plenerowych dla najmłodszych, jak i nieco starszych, potencjalnych klientów. 

Zachęcamy do polubienia facebooka naszego partnera:

facebook.com/wpkiw

Autor: Zespół Agie.pl 

14.02.2021 r. 

Krówki reklamowe "Serce dla seniora"

krowki reklamowe

Tym razem nasze krówki wspierają akcję "Serce dla seniora" Fundacji Twórczości Społecznej Latika. Z okazji zbliżających się Walentynek, fundacja organizuje wydarzenia dla seniorów, szczególnie tych samotnych. Cieszymy się, że i my przyczynimy się do akcji - mamy nadzieję, że nasze krówki wywołają uśmiech na twarzach seniorów.

 

Autor: Zespół Agie.pl 

07.02.2021 r. 

ZyczenieNoworoczne

Świąteczne czekoladki reklamowe

kolorowesowki#long#.JPG

Zbliża się grudzień, a już niebawem wyczekiwane przez wszystkich święta! Z tej okazji warto sprezentować bliskim coś słodkiego!

 

Na zdjęciu jedna z naszych realizacji - czekoladki z etykietą świąteczną. Zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem etykiet świątecznych - z pewnością każdy znajdzie co dla siebie

Autor: Zespół Agie.pl 

18.11.2020 r. 

Krówki reklamowe dla Sushi 

sushi#.JPG

Przedstawiamy naszą najnowszą realizację, krówki reklamowe dla restauracji Sushi. Klient poprosił nas o wykonanie czterech etykiet nawiązujących do profilu działalności. Efekt naszej pracy widać na zdjęciu. Mamy nadzieję, że krówki zasmakowały gościom restauracji i jeszcze nie raz będziemy mogli umilić im dzień :) 

Autor: Zespół Agie.pl 

11.11.2020 r. 

Lizaki reklamowe dla pierwszoklasistów

lizakreklamowy#pierwszoklasista#.jpg

Jak osłodzić najmłodszym trudy edukacji? Najlepiej jakimś smakołykiem -np. lizakami z dedykowaną naklejką, które każdy uwielbia.

 

Nasze lizaki trafiły już do wielu szkół i przedszkoli. Są świetnym prezentem, który nauczyciele mogą rozdawać dzieciom podczas konkursów. Czasami mała zachęta to dobra dawka motywacji do nauki.

 

Przypominamy, że na lizakach jest możliwość umieszczenia Państwa projektu na obu stronach.

Autor: Zespół Agie.pl 

03.11.2020 r. 

Kolorowe krówki reklamowe

akces#.JPG

Do każdego projektu etykiety krówki nasi graficy wkładają 100 % serca. Krówka reklamowa nie musi być biała

z logiem. Z przyjemnością ożywimy etykietę ciekawym tłem i żywymi kolorami. 

Zapraszamy do zapoznania się naszymi realizacjami, które mogą stanowić inspirację do stworzenia wymarzonego upominku dla Państwa klientów: 

https://www.agie.pl/katalog-etykiety-firmowe

Autor: Zespół Agie.pl 

28.10.2020 r. 

Zestaw słodyczy i wody reklamowe dla ADS

Ads#zestawslodyczy#.jpg

Nasze słodycze i woda reklamowa trafiły w ręce prawdziwych pasjonatów motoryzacji z Opoczna.

 

Firma ADS Auto Detail Studio to zespół ludzi z ogromną pasją, którzy: "wkładają całe serce w swoją pracę i pielęgnację aut".

 

Mamy nadzieję, że nasze produkty reklamowe przysłużą się do pozyskiwania nowych klientów przez firmę.

Na zdjęciu realizacja zamówienia: czekoladki long w trzech smakach, czekolada mleczna i woda w szklanej butelce.

 

Autor: Zespół Agie.pl 

21.10.2020 r. 

Krówki z okazji Dnia Nauczyciela

dziennauczyciela#zestaw krowek#.jpg

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy najlepsze życzenia wszystkim nauczycielom!
 

W to święto wielu uczniów postanowiło tradycyjnie podarować swoim mentorom kwiaty i słodkości. Wśród prezentów znalazły się także dedykowane słodycze - nasze krówki.

 

Jesteśmy pewni, że nauczycielom spodobał się taki prezent.

I po zjedzeniu krówek pojawi się w dzienniku kilka piątek :)

 

Autor: Zespół Agie.pl 

14.10.2020 r. 

PYSZNE KRÓWKI NA TWOJE WESELE 

krowkiweselne#.jpg

Krówki dla nowożeńców Na naszym blogu po raz kolejny pojawia się realizacja weselnych słodyczy. Krówki cieszą się ogromną popularnością wśród par młodych. Stanowią upominek dla gości i słodką pamiątkę tak ważnej dla nowożeńców chwili. Oprócz tego, że pięknie smakują, pięknie prezentują się na weselnym stole.

 

Autor: Zespół Agie.pl 

28.09.2020 r. 

LIZAKI REKLAMOWE DLA PARKU ŚLĄSKIEGO

Lizaki reklamowe#

Poza naszymi bestsellerami wśród produktów reklamowych - czyli krówkami, lizaki zdobywają coraz większa popularność.
 

Przedstawiamy naszą realizację dla Parku Śląskiego. Nasz klient zdecydował się na dwie etykiety - w kolorze zieleni, z symbolami kojarzącymi się z przyrodą. Przypominamy, że istnieje możliwość nadruku Państwa projektu, bo obu stronach lizaka.
 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i przyjrzenia się także innym słodyczom reklamowych!

 

Zapewniamy, że Państwa klienci docenią różnorodność wśród proponowanych słodyczy :)

 

Autor: Zespół Agie.pl 

21.09.2020 r. 

Customer experience kluczem do sukcesu

dbałość o klienta#.jpg

W obecnych wolnorynkowych czasach, które charakteryzują się ogromną konkurencja, należy włożyć bardzo dużo wysiłku, aby przyciągać klientów do swojej marki. Wychodzimy do Państwa z propozycją, jak nawiązać relację
z klientem i go do siebie przekonać.  Tak określony cel, możemy osiągnąć poprzez profesjonalny kontakt, kompetentną obsługę czy szybkość wykonanej usługi. Warto również zaopatrzyć się w produkty, które będą kojarzone z marką. Mogą to być różnego rodzaju gadżety reklamowe, w tym słodycze reklamowe. Każdy klient, który będzie zadowolony z profesjonalnie wykonanej usługi lub zakupionego produktu i dodatkowo zostanie doceniony słodkim upominkiem z logo firmy, z pewnością zapamięta markę na długi czas.

Produkty reklamowe to nieodłączna część promocji firmy, która pozwala na  kreowanie jej wizerunku, a także tworzenie pozytywnych relacji z potencjalnymi i obecnymi klientami, partnerami biznesowymi oraz kontrahentami. Taka forma promocji jest cały czas nowością, która wywołuje zaskoczenie i uśmiech na twarzy naszych kontrahentów.  

Zindywidualizowany charakter produktów reklamowych firmy pozwala na rezygnację z reklamy masowej, która jest skierowana do anonimowego odbiorcy. Należy pamiętać, że produkty reklamowe to jedno z najskuteczniejszych narzędzi, które w sposób bezpośredni wspierają sprzedaż. W opinii wielu naszych klientów, upominki reklamowe są równie skutecznymi i tanimi nośnikami reklamy, jak powszechnie stosowana reklama w Internecie czy na bilbordach.

Dzięki słodyczą reklamowym możemy nawiązać trwałą relację z klientem i skrócić nieco dystans. Zestaw słodyczy reklamowych to doskonały wstęp do rozmowy, pretekst do przesłania oferty lub wymiany wizytówek, a nawet możliwość umówienia kolejnego spotkania. Poprzez posiadanie m.in. krówek reklamowych, budujemy pozytywny wizerunek naszej firmy. Należy nadmienić, iż jest to korzyść szczególnie ważna dla firm wchodzących dopiero na rynek.

 

W jaki sposób firma dbająca o swój wizerunek  może użyć obrandowanych produktów reklamowych w celach marketingowych?

  • Dołączyć krówki z logo do rachunku.

  • Umieścić słodycze reklamowe w poczekalni gabinetu lub przy recepcji.

  • Przygotować zestaw powitalny dla gości w hotelowym pokoju.

  • Dołączyć słodki upominek do paczki wysyłanej do klienta.

  • Przygotować słodkie stoisko przy okazji targów i eventów.

  • Słodko podziękować klientom za dotychczasową współpracę.

  • Krówka jako słodki dodatek do kawy.  

Zachęcamy do zamówienia produktów z naszej oferty i wypróbowania promocji swojego biznesu właśnie poprzez słodką promocję marki. 

Zaprojektowanie etykiety jest bezpłatne i niezobowiązujące. W celu otrzymania projektu, prosimy o wysłanie na nasz adres e-maila logo firmy (biuro@agie.pl), wraz z danymi które chcą Państwo umieścić na etykiecie. Gotowy projekt prześlemy do Państwa w ciągu od 30 minut do 1 dnia roboczego. 

 

 

Autor: Zespół Agie.pl 

12.09.2020 r. 

Krówki reklamowe dla Parku Śląskiego

parkslaski#krowka#.JPG

Nasza kolejna realizacja to słodycze reklamowe dla Parku Śląskiego, a także znajdującej się tam atrakcji - Kolejki Elki.
Zapowiada się piękna jesień - zachęcamy do odwiedzenia parku w Chorzowie, nie tylko mieszkańców! Piękne okoliczności natury, przejażdżka kolejką linową i pyszna krówka to trio doskonałe

 

Autor: Zespół Agie.pl 

12.09.2020 r. 

bottom of page