top of page

KATALOG ETYKIET FIRMOWYCH s. 2

Poniżej kolejne nasze realizacje krówek z nadrukiem, które mogą posłużyć jako inspiracja przy tworzeniu Państwa etykiety. Przypominamy, że projekt etykiety jest zawsze bezpłatny. Na przesłanej propozycji projektu etykiety nasi graficy nieodpłatnie dokonają niezbędnych poprawek. Czas realizacji zamówienia to 4/5 dni robocze od momentu zatwierdzenia projektu - dostępne są również usługi expressowe.  

2. Witraż#.jpg

Wzór nr  43

1. Artpol#.jpg

Wzór nr  44

3. ThaiSun#.jpg

Wzór nr  45

4. Wyższa Szkoła#.jpg

Wzór nr  46

5. Techland#.jpg

Wzór nr  47

6. Pszczelarzy#.jpg

Wzór nr  48

7. Gree#.jpg

Wzór nr  49

9. BestMilk#.jpg

Wzór nr  50

10. GreenGrass#.jpg

Wzór nr  51

11. Nautica#.jpg

Wzór nr  52

12. Agnieszka#.jpg

Wzór nr  53

13. PrecisDent#.jpg

Wzór nr  54

14. Mimas#.jpg

Wzór nr  55

15. SP w Wielicze#.jpg

Wzór nr  56

16. Fly#2#.jpg

Wzór nr  57

21. Zydek#.jpg

Wzór nr  58

22. Dekocuda#.jpg

Wzór nr  59

23. BGDPoint#.jpg

Wzór nr  60

25. HotelTraffic#.jpg

Wzór nr  61

26. OpactwoRomańskie#.jpg

Wzór nr  62

25. GetinBank#.jpg

Wzór nr  63

Agrol#.jpg

Wzór nr  64

afrodyta#.jpg

Wzór nr  65

fortuna#.jpg

Wzór nr  66

Słodycze reklamowe

Sposobów na promowanie swojej marki jest sporo. Jedni wybierają biurowe gadżety reklamowe, inni z kolei decydują się na funkcjonalne drobiazgi typu smycze na klucze czy opaski odblaskowe. My natomiast proponujemy coś na ząb: pyszne słodycze. W ofercie Agie.pl są do wyboru różne rodzaje słodkich przekąsek, w tym:

 

•   tradycyjne, uwielbiane przez dzieci i dorosłych krówki,

•   pojedynczo pakowane czekoladki,

•   cukierki czekoladowe,

•   lizaki,

•   sezamki.

 

Dlaczego warto postawić na zakup słodyczy z logo firmy? Po pierwsze, któż ich nie lubi? Większość klientów, wchodząc do siedziby firmy

i widząc wystawioną miskę z cukierkami, skusi się i sięgnie po choćby jednego. Może to umilić komuś dzień i uczynić biznesową wizytę przyjemniejszą. Po drugie, reklamowe słodycze to coś, co skutecznie przyciąga odwiedzających do stanowisk na branżowych targach. Wędrując między kolejnymi stoiskami, po pewnym czasie można się zmęczyć i chcieć coś przekąsić. A co zaspokaja apetyt szybciej niż odrobina słodkości? Wystaw zatem na ladzie naczynie z krówkami albo irysami, a przy Twoim stoisku nigdy nie będzie pusto. Nawet gdy ktoś podejdzie tylko z intencją wzięcia cukierka, zawsze jest to dobra okazja do nawiązania rozmowy, a w dalszej kolejności – zaprezentowania swojej oferty.

 

Jeżeli Twoja firma zajmuje się sprzedażą wysyłkową, możesz natomiast rozważyć dodawanie słodyczy reklamowych jako gratisu do wysyłanych klientom paczek. Niezależnie od tego, czy działasz w branży odzieżowej, spożywczej czy też np. biurowej, kilkoma dodatkowymi czekoladkami w  przesyłce na pewno każdemu zrobisz niespodziankę! Nawet gdy dana osoba nie je słodkich przekąsek, może je przecież przekazać bliskim, którzy – rozpakowując cukierki z papierków – dowiedzą się o Twojej marce.

 

Zapraszamy do zamawiania spersonalizowanych reklamowych słodyczy! Z naszej strony gwarantujemy sprawną realizację zlecenia i atrakcyjne, korzystne ceny – zwłaszcza przy większych nakładach. Dajemy Ci gwarancję, że zamówione cukierki będą świeże i wyprodukowane ze skrupulatnie dobranych składników. Stali klienci mogą liczyć na wyjątkowe rabaty. Mamy nadzieję, że już wkrótce nawiążesz z nami owocną (a właściwie słodyczową) współpracę!

bottom of page