top of page

IRYSY REKLAMOWE

Irysy to słodycze znane w naszym kraju od pokoleń, ich historia sięga okresu międzywojennego. Swój rozkwit przeżywały w czasach PRL-u, Wanda Chotomska, autorka bajek dla dzieci pisała: "Gdyby tygrysy jadły irysy, to by na świecie nie było źle, bo każdy tygrys irysy by gryzł, a mięsa wcale nie".  W naszej ofercie to nowy produkt, który jest dostępny w trzech smakach: kakowym, śmietankowym i sezamowym. Cukierki zapakowane są w podkładkę parafinową wiodącego polskiego producenta oraz indywidualnie zaprojektowaną etykietę, zgodnie z życzeniem klienta. Oczywiście projekt jest zawsze bezpłatny. Warto również pamiętać, że nasza firma nie nalicza żadnych dodatkowych opłata za przygotowanie, matrycę itp.  

Termin przydatności do spożycia to aż 5 miesięcy. 

Irysy reklamowe
produkt#niedostępny#.jpg

Specyfikacja produktu: 

dostępne smaki :                  - kakaowy

                                                - śmietankowy 

                                                - sezamowy

                                                    

liczba sztuk w 1 kg:             -  140 sztuk 


wymiar etykiety:                  - 66x55 mm

wymiar etykiety

ze spadami:                           - 68x57 mm

okres przydatności:              - 5 miesięcy


minimalne zamówienie:      -  3 kg 

​druk full kolor:                      - w cenie

projekt:                                   - w cenie

możliwy druk na

wewnętrznej  stronie:          - tak

usługa expres:                       - tak

Przykładowe realizacje:

Jeżeli potrzebują Państwo dodatkowych informacji o ofercie, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 730 268 513, mailowy biuro@agie.pl, bądź przez formularz kontaktowy. 

Szybki kontakt: 

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.

Słodycze reklamowe

Sposobów na promowanie swojej marki jest sporo. Jedni wybierają biurowe gadżety reklamowe, inni z kolei decydują się na funkcjonalne drobiazgi typu smycze na klucze czy opaski odblaskowe. My natomiast proponujemy coś na ząb: pyszne słodycze. W ofercie Agie.pl są do wyboru różne rodzaje słodkich przekąsek, w tym:

 

•   tradycyjne, uwielbiane przez dzieci i dorosłych krówki,

•   pojedynczo pakowane czekoladki,

•   cukierki czekoladowe,

•   lizaki,

•   sezamki.

 

Dlaczego warto postawić na zakup słodyczy z logo firmy? Po pierwsze, któż ich nie lubi? Większość klientów, wchodząc do siedziby firmy

i widząc wystawioną miskę z cukierkami, skusi się i sięgnie po choćby jednego. Może to umilić komuś dzień i uczynić biznesową wizytę przyjemniejszą. Po drugie, reklamowe słodycze to coś, co skutecznie przyciąga odwiedzających do stanowisk na branżowych targach. Wędrując między kolejnymi stoiskami, po pewnym czasie można się zmęczyć i chcieć coś przekąsić. A co zaspokaja apetyt szybciej niż odrobina słodkości? Wystaw zatem na ladzie naczynie z krówkami albo irysami, a przy Twoim stoisku nigdy nie będzie pusto. Nawet gdy ktoś podejdzie tylko z intencją wzięcia cukierka, zawsze jest to dobra okazja do nawiązania rozmowy, a w dalszej kolejności – zaprezentowania swojej oferty.

 

Jeżeli Twoja firma zajmuje się sprzedażą wysyłkową, możesz natomiast rozważyć dodawanie słodyczy reklamowych jako gratisu do wysyłanych klientom paczek. Niezależnie od tego, czy działasz w branży odzieżowej, spożywczej czy też np. biurowej, kilkoma dodatkowymi czekoladkami w  przesyłce na pewno każdemu zrobisz niespodziankę! Nawet gdy dana osoba nie je słodkich przekąsek, może je przecież przekazać bliskim, którzy – rozpakowując cukierki z papierków – dowiedzą się o Twojej marce.

 

Zapraszamy do zamawiania spersonalizowanych reklamowych słodyczy! Z naszej strony gwarantujemy sprawną realizację zlecenia i atrakcyjne, korzystne ceny – zwłaszcza przy większych nakładach. Dajemy Ci gwarancję, że zamówione cukierki będą świeże i wyprodukowane ze skrupulatnie dobranych składników. Stali klienci mogą liczyć na wyjątkowe rabaty. Mamy nadzieję, że już wkrótce nawiążesz z nami owocną (a właściwie słodyczową) współpracę!

bottom of page