top of page

 

Historia krówek — Polska tradycja

 

Te kultowe cukierki o wyjątkowo słodkim, ciągliwym nadzieniu, polecane przez nasz sklep znają chyba wszyscy. Ich historia sięga co najmniej lat 20. XX w. Krówki ciągutki idealnie nadające się na produkty reklamowe z własnym nadrukiem, pojawiły się w Polsce po raz pierwszy w Poznaniu, gdzie powstała pierwsza wytwórnia tego rodzaju słodyczy. Swoją nazwę zawdzięczają temu, że pakowane były w papierki z rysunkiem krowy. Ich receptura jest niezmienna od wielu dekad. Jej podstawą są: cukier, najlepsze mleko oraz wyselekcjonowane masło. Wszystkie składniki miesza się w wysokiej temperaturze, a gdy powstała w ten sposób masa ostygnie, kroi się ją na sztuki – formuje małe prostokąciki. Gdy cukierek jest świeży, ciągnie się w całej objętości, a w miarę upływu czasu w wyniku krystalizacji cukru zaczyna kruszeć od zewnątrz. Tradycyjnym smakiem jest mleczny i takie krówki ciągutki poleca nasz sklep ze słodyczami reklamowymi z własnym nadrukiem. Dodatkowo pozbawione są sztucznych barwników i aromatów.

 

 

 

 

 

Krówki ciągutki – idealne słodycze reklamowe

Niewątpliwie są one zaliczane do najpopularniejszych łakoci. Pysznymi, ciągnącymi się podczas smakowania, krówkami zapewne już w dzieciństwie wielu z nas częstowały babcie czy dziadkowie. To jeden ze smaków, który pamięta się długo. Dziś są to cukierki rozpoznawalne na całym świecie – kupić je można m.in. w wielu krajach arabskich, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Armenii, Mongolii, Azerbejdżanie, Uzbekistanie, Słowacji Niemczech, Czechach czy na Węgrzech. Jako polskie produkty eksportowe spotka się je m.in. na międzynarodowych targach i wystawach. Umieszczany na tych słodyczach reklamowych własny nadruk, sprawia, że doskonale nadają się na poczęstunek i… promowanie marki oraz budowania pozytywnego wizerunku firmy w jednym. Sprawdzają się także jako słodki upominek dla bliskiej osoby albo jako prezent dla gości weselnych. Warto je również rozdawać klientom w sklepie czy biurze albo podczas różnych eventów.

 

Krówki z własnym nadrukiem

Dzięki doskonałemu połączeniu oryginalnej receptury i odpowiednio dobranych najwyższej jakości naturalnych składników te cukierki uwielbiają zarówno dzieci, jak i dorośli. Oferowane przez sklep krówki ciągutki produkowane są nieprzerwanie od lat 60. XX w. To już pokoleniowa tradycja, a sprzedawane w Agie.pl słodycze reklamowe wykorzystują klienci w różnych branżach. Dzięki temu, że można na nich umieścić własny nadruk, stały się uniwersalnym, a zarazem sprawdzonym produktem marketingowym. Opakowania tych cukierków o karmelowym kolorze możemy łatwo spersonalizować. Wykonujemy na nich grafikę przesłaną przez klientów lub proponujemy własne pomysły w tym zakresie.

Każde zamówienie na krówki ciągutki w naszym sklepie realizujemy bardzo szybko. Czasami zajmuje nam to tylko 24 godziny. Oferowane pomady mleczne są zawsze świeże i przydatne do spożycia w ciągu 6 miesięcy.

Zastanawiając się nad słodyczami reklamowymi, warto wziąć pod uwagę nasze cukierki i zamówić je z własnym nadrukiem. Ich smak z pewnością zapadnie w pamięci Państwa klientom. Zachęcamy do tego, aby zamawiać te wyjątkowe polskie tradycyjne smakołyki i wykorzystywać je podczas różnych działań marketingowych. Zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepie z krówkami ciągutkami!

Jak wytwarzane są krówki?

Do znajdujących się w czołówce rankingów najpopularniejszych polskich cukierków, a zarazem słodyczy reklamowych, z pewnością zaliczają się krówki. Zawijane w papierek, na którym można umieścić dowolny nadruk, doskonale sprawdzają się jako uniwersalne słodycze m.in. firmowe czy ślubne. Słynne ciągutki, powstają na bazie bardzo prostego przepisu. Niezmiennie od wielu dekad do ich podstawowych składników należą: cukier, mleko i masło. Proces produkcji polega na tym, że rozpuszcza się je w dużym kotle i gotuje przez kilka godzin. Następnie gęstą masę wylewa na specjalny blat, na którym następuje proces chłodzenia do temperatury ok. 35-45°C. Powstała konsystencja wówczas stygnie i tężeje. W kolejnym etapie kroi się ją w prostokąciki i przekłada z jednej strony na drugą, a następnie pakuje. Miękki i ciągnące się w całej objętości słodycze mają niepowtarzalny smak, co wynika z czasu ich przechowywania po wyprodukowaniu. Natomiast z wraz z jego upływem w wyniku krystalizacji cukru zaczynają kruszeć od zewnątrz.

W kuchni polskiej najczęściej sięga się po krówki podczas przygotowywania domowej „masy krówkowej” (kajmakowej), którą używa się m.in. do tradycyjnych wielkanocnych mazurków. Pomady mleczne niezmiennie od wielu dekad świetnie nadają się na różne okazje, w tym uroczystości ślubne czy firmowe eventy.

 

Krówki ślubne – doskonały prezent dla gości weselnych

To zdecydowanie najsłodsza forma podziękowań, jakie gościom weselnym może zafundować Młoda Para. Krówki ślubne z nadrukiem np. „dziękujemy” oraz imionami nowożeńców i datą zawarcia związku małżeńskiego będą świetnym sposobem na to, aby podzielić się swoim szczęściem i radością z innymi.

Pyszne, oryginalne cukierki według tradycyjnej receptury bez konserwantów, ulepszaczy i oleju palmowego można idealnie dopasować do okazjonalnej papeterii, dzięki czemu dopełnią oprawy tego szczególnego dnia. Mamy już na swoim koncie wiele realizacji słodyczy z najróżniejszymi motywami na tego rodzaju uroczystości. Warto więc zastanowić się nad tym, czy za pomocą krówek ślubnych ze spersonalizowanym nadrukiem podziękować gościom weselnym!

 

Krówki firmowe – słodki gadżet dla klientów

Nie mniej efektownie prezentują się proponowane przez nas krówki firmowe. Nadruk z logo czy hasłem reklamowym będzie się świetnie wpisywał w strategię marketingową przedsiębiorstwa, które dzięki tym małym, słodkim gadżetom może być postrzegane przez konsumentów jako profesjonalne i przyjazne. Wielką zaletą tych cukierków jest również świetny smak – wielu klientów skusi się na taką słodką przekąskę.

Oprócz tego takie cukierki są niedużym wydatkiem oraz mają półroczny termin przydatności. Oznacza to inwestycję niezwykle opłacalną w sprawdzone działanie marketingowe.

Słodycze firmowe można dodawać do zamówień w sklepie internetowym, serwować podczas spotkań biznesowych albo różnych eventów czy wydarzeń branżowych. Nadają się także do tego, aby dokładać je do paczek z gadżetami reklamowymi. Niejeden klient doceni ten gest.

Zapraszamy po niezwykle smaczne i oryginalne krówki z nadrukiem: firmowe albo ślubne! Na czas transportu zarówno opakowanie, jak i zawartość zamówienia są odpowiednio zabezpieczone, dzięki czemu trafią do Państwa w nienaruszonym stanie!

tlo23.jpg
NaPróbę#.jpg
krowka#.jpg
16.jpg
38.jpg
12.jpg
krówka-reklamowa1.jpg
140845189300-slodycze reklamowe.jpg
podgląd.jpg

Słodycze reklamowe

Sposobów na promowanie swojej marki jest sporo. Jedni wybierają biurowe gadżety reklamowe, inni z kolei decydują się na funkcjonalne drobiazgi typu smycze na klucze czy opaski odblaskowe. My natomiast proponujemy coś na ząb: pyszne słodycze. W ofercie Agie.pl są do wyboru różne rodzaje słodkich przekąsek, w tym:

 

•   tradycyjne, uwielbiane przez dzieci i dorosłych krówki,

•   pojedynczo pakowane czekoladki,

•   cukierki czekoladowe,

•   lizaki,

•   sezamki.

 

Dlaczego warto postawić na zakup słodyczy z logo firmy? Po pierwsze, któż ich nie lubi? Większość klientów, wchodząc do siedziby firmy

i widząc wystawioną miskę z cukierkami, skusi się i sięgnie po choćby jednego. Może to umilić komuś dzień i uczynić biznesową wizytę przyjemniejszą. Po drugie, reklamowe słodycze to coś, co skutecznie przyciąga odwiedzających do stanowisk na branżowych targach. Wędrując między kolejnymi stoiskami, po pewnym czasie można się zmęczyć i chcieć coś przekąsić. A co zaspokaja apetyt szybciej niż odrobina słodkości? Wystaw zatem na ladzie naczynie z krówkami albo irysami, a przy Twoim stoisku nigdy nie będzie pusto. Nawet gdy ktoś podejdzie tylko z intencją wzięcia cukierka, zawsze jest to dobra okazja do nawiązania rozmowy, a w dalszej kolejności – zaprezentowania swojej oferty.

 

Jeżeli Twoja firma zajmuje się sprzedażą wysyłkową, możesz natomiast rozważyć dodawanie słodyczy reklamowych jako gratisu do wysyłanych klientom paczek. Niezależnie od tego, czy działasz w branży odzieżowej, spożywczej czy też np. biurowej, kilkoma dodatkowymi czekoladkami w  przesyłce na pewno każdemu zrobisz niespodziankę! Nawet gdy dana osoba nie je słodkich przekąsek, może je przecież przekazać bliskim, którzy – rozpakowując cukierki z papierków – dowiedzą się o Twojej marce.

 

Zapraszamy do zamawiania spersonalizowanych reklamowych słodyczy! Z naszej strony gwarantujemy sprawną realizację zlecenia i atrakcyjne, korzystne ceny – zwłaszcza przy większych nakładach. Dajemy Ci gwarancję, że zamówione cukierki będą świeże i wyprodukowane ze skrupulatnie dobranych składników. Stali klienci mogą liczyć na wyjątkowe rabaty. Mamy nadzieję, że już wkrótce nawiążesz z nami owocną (a właściwie słodyczową) współpracę!

bottom of page